Investujte
do nehnuteľností v Emirátoch

O Spojených arabských emirátoch počuť čoraz častejšie, najmä v súvislosti s investovaním do realít. V Occam New Home vám pomôžeme s kúpou nehnuteľností z tých najlepších developerských projektov priamo z lokality úspešných.

Sme priamymi partnermi vybraných developerských projektov

Spojené arabské emiráty máte na dosah

Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah tvoria spolu s ďalšími štyrmi emirátmi Spojené arabské emiráty (UAE). Táto lokalita ponúka rozmanitý pohľad na kultúru, luxus a prírodu, čím sa stáva bezpochyby jedným z najzaujímavejších miest na svete.

Investícia v inej krajine sa môže zdať náročná. Preto je pre nás dôležité, aby vás sprevádzali ľudia s úprimným záujmom o vaše potreby a s prehľadom o miestnom trhu. V Occam New Home rozumieme všetkému, čo vám ponúkame.

DUBAJ

Slnečné miesto známe ambicióznym prístupom k investíciám a rozvoju patrí medzi najdynamickejšie obchodné centrá sveta. Svojich návštevníkov očarí vysokou životnou úrovňou, luxusnými nákupmi či odvážnou architektúrou. V Dubaji nájdete najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa, z ktorej zažijete nebeský výhľad na toto pulzujúce mesto.

ABU DHABI

Hlavné mesto UAE vás uchváti nádhernými plážami s tyrkysovou vodou a bielym pieskom. Sídlia tu ikonické stavby, ako mešita Sheikh Zayed Grand Mosque, Louvre Museum či množstvo ďalších kultúrnych a umeleckých inštitúcií. Abu Dhabu ponúka množstvo atrakcií a voľnočasových aktivít, vďaka čomu je ako stvorené pre rodiny s deťmi.

RAS AL KHAIMAH

Najsevernejší emirát je dokonalým útočiskom pre všetkých, ktorí hľadajú oddych a dobrodružstvo v prírode. Objavte bohatú históriu, krásne pláže, pohorie Hajár alebo množstvo zaujímavých príležitostí. V posledných rokoch prekvitá exotické pobrežie Ras Al Khaimah luxusnými rezortmi a prvotriednymi developerskými projektmi.

typ nehnuteľnosti
lokalita
cena od/do
-
developer
zoradiť
Zrušiť filter

Čoskoro v predaji

Nouran Living
Abu Dhabi, Saadiyat Island
Lokalita
20.3.
Launch projektu
Aldar
Developer
187 500 €
Cena od
Casa del Mar
Ras Al Khaimah, Marjan Island
Lokalita
coming soon
Launch projektu
Ellington
Developer

Aktuálne ponuky

Máte záujem o niektorý z projektov?

Kontaktujte nás a my zodpovieme všetky vaše otázky.

PETRA AGALAREVA

Ako prebieha predaj nehnuteľnosti?

Realitný trh v Spojených arabských emirátoch funguje úplne inak ako v iných metropolách. Základom výhodného obchodu sú dobré vzťahy realitnej kancelárie s developermi a makléri, ktorí sú v lokalite známi a bonitní.

Obchod začína spravidla launchom (predpredajom) projektu, počas ktorého sa budovy dokážu vypredať už v priebehu niekoľkých hodín. Práve vďaka dobrým vzťahom a predchádzajúcej spolupráci sa o najzaujímavejších projektoch dozvieme medzi prvými.

Ako realitní makléri máme pridelené tokeny. Tokeny sú čísla, s ktorými sa môžeme launchov zúčastniť. Potom nás čaká tých pár hodín, počas ktorých bojujeme o kúpu vašej vysnívanej nehnuteľnosť. Všetko pre vás prebieha online, nemusíte byť vôbec prítomní.

MÁM ZÁUJEM

Výhody investovania

NÁVRATNOSŤ AŽ 10 %

Dubaj je k roku 2022 druhým miestom na svete s najnižším rizikom cenovej bubliny. Takisto sa môžete tešiť na najvyššiu návratnosť z krátkodobého prenájmu, až 10 %.

VYSOKÝ ŠTANDARD BÝVANIA

Vlastný bazén, fitness centrum, reštaurácie či kaviarne pre rezidentov sú samozrejmosťou. Parkovacie miesto dostávate k bytu automaticky a je zahrnuté v kúpnej cene.

BEZÚROČNÁ KÚPA ONLINE

Kúpa developerských projektov je bezúročná, s lákavými cenami a splátkovými podmienkami. Nemusíte ani nikam cestovať, celý proces je možné realizovať online.

NULOVÁ DAŇ PRI PREDAJI

Daňová atraktivita prostredia, v ktorom realizujeme svoje investície, je kľúčová. Pri predaji nehnuteľností v Spojených arabských emirátoch neplatíte žiadnu daň.

MINIMÁLNA KRIMINALITA

Počas prechádzok po meste sa môžete cítiť bezpečne. Dubaj je totiž jedným z tých najbezpečnejších. Aj kvôli tomu patrí medzi obľúbené miesta na prácu a život.

CELOROČNÁ DESTINÁCIA

Dubaj je štvrtým najnavštevovanejším mestom na svete, kde je aj v zime príjemná klíma okolo 24 °C. Vaša nová nehnuteľnosť tak bude zisková počas celého roka.

Prevedieme vás celým procesom

V Occam New Home ponúkame klientom nadštandardné služby nielen v oblasti kúpy nehnuteľností. Pomôžeme vám tiež pri vybavovaní všetkých dôležitých dokumentov, akými sú napríklad zlaté víza pre celú rodinu.

Z pohodlia vášho domova vás prevedieme všetkými potrebnými krokmi. Samozrejme, pokiaľ by vás nelákalo sadnúť do lietadla a  prísť si užiť toto čarovné miesto a slnkom zaliate pláže. Spojené arabské emiráty čakajú len na vás.

Dubaj

Ponúkame nehnuteľnosti v tých najzaujímavejších lokalitách v Dubaji a okolí.

 • 1. Bur Dubai
 • 2. Deira
 • 3. Healthcare City
 • 4. DIFC
 • 5. Downtown
 • 6. Business Bay
 • 7. Jumeirah
 • 8. Barsha + Barsha Heights
 • 9. Dubai Marina
 • 10. Palm Jumeirah
 • 11. JLT - Jumeirah Lake Towers
 • top investičné lokality

Kontakt

Partneri

Získajte najlepšie ponuky medzi prvými