O nás

Prémiové nehnuteľnosti na tých najlepších miestach

Sme spoľahlivý partner v oblasti realitného trhu s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujeme kvalitné služby pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. S naším tímom expertov vám garantujeme komplexný a individuálny prístup, presné informácie k vašim potrebám. S dôverou nám zverte svoje realitné záležitosti a my vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele.

Occam v rodine Across

Od roku 2022 je 50% akcionárom spoločnosti Occam New Home spoločnosť Across Properties. Skupina Across, kam patrí aj Across Private Investments, o.c.p., a.s. („API“), pôsobí na slovenskom trhu už dvadsať rokov a ako obchodník s cennými papiermi spravuje 400 miliónov eur svojim klientom.

Spoločnosť Occam New Home v týchto dňoch uzavrela rokovania o vstupe strategického partnera.
Prejsť na článok
Vývoj trhu nehnuteľností: Stiahnite si market report za rok 2022
Stiahnuť

Náš tím

Projekty

Green Corner

Štýlové mestské bývanie s 53 komfortnými bytmi, vlastným zeleným dvorom a obchodnými priestormi. Najnovšie urbanistické a ekologické trendy sú v projekte Green Corner samozrejmosťou.

Prejsť na projekt
Ražanj

Objavte jedinečnú ponuku 15 prémiových bytov na brehu azúrovej zátoky v chorvátskom Ražanji.

Prejsť na projekt
Dubaj

Investujte v Dubaji, mesto úspešných máte na dosah. Ponúkame vám exkluzívne nehnuteľnosti v tých najlepších developerských projektoch.

Prejsť na projekt
Vápenice

Vychutnajte si rodinný život v Záhorskej Bystrici. Projekt Vápenice ponúka dva výborne riešené 5-izbové dvojdomy s vlastnou záhradou a jeden samostatný dom, hraničiaci s Vápenickým potokom.

Prejsť na projekt

Kontakt

Získajte najlepšie ponuky medzi prvými