Investujte
do nehnuteľností v Dubaji

O slnečnom Dubaji počuť čoraz častejšie, najmä v súvislosti s investovaním do realít. V Occam New Home vám pomôžeme s kúpou nehnuteľností z tých najlepších developerských projektov priamo z mesta úspešných.

MÁM ZÁUJEM

Mesto úspešných máte na dosah

O slnečnom Dubaji počuť čoraz častejšie, najmä v súvislosti s investovaním do realít. V Occam New Home vám pomôžeme s kúpou nehnuteľností z tých najlepších developerských projektov priamo z mesta úspešných.

Investícia do bývania v inej krajine sa môže zdať náročná. Preto je pre nás dôležité, aby vás sprevádzali ľudia s úprimným záujmom o vaše potreby a s prehľadom o miestnom trhu.

Ako prebieha predaj nehnuteľnosti?

Realitný trh v Spojených arabských emirátoch funguje úplne inak ako v iných metropolách. Základom výhodného obchodu sú dobré vzťahy realitnej kancelárie s developermi a makléri, ktorí sú v lokalite známi a bonitní.

Obchod začína spravidla launchom (predpredajom) projektu, počas ktorého sa budovy dokážu vypredať už v priebehu niekoľkých hodín. Práve vďaka dobrým vzťahom a predchádzajúcej spolupráci sa o najzaujímavejších projektoch dozvieme medzi prvými.

Ako realitní makléri máme pridelené tokeny. Tokeny sú čísla, s ktorými sa môžeme launchov zúčastniť. Potom nás čaká tých pár hodín, počas ktorých bojujeme o kúpu vašej vysnívanej nehnuteľnosť. Všetko pre vás prebieha online, nemusíte byť vôbec prítomní.

MÁM ZÁUJEM

Výhody investovania

NÁVRATNOSŤ AŽ 10 %

Dubaj je k roku 2022 druhým miestom na svete s najnižším rizikom cenovej bubliny. Takisto sa môžete tešiť na najvyššiu návratnosť z krátkodobého prenájmu, až 10 %.

VYSOKÝ ŠTANDARD BÝVANIA

Vlastný bazén, fitness centrum, reštaurácie či kaviarne pre rezidentov sú samozrejmosťou. Parkovacie miesto dostávate k bytu automaticky a je zahrnuté v kúpnej cene.

BEZÚROČNÁ KÚPA ONLINE

Kúpa developerských projektov je bezúročná, s lákavými cenami a splátkovými podmienkami. Nemusíte ani nikam cestovať, celý proces je možné realizovať online.

NULOVÁ DAŇ PRI PREDAJI

Daňová atraktivita prostredia, v ktorom realizujeme svoje investície, je kľúčová. Pri predaji nehnuteľností v Spojených arabských emirátoch neplatíte žiadnu daň.

MINIMÁLNA KRIMINALITA

Počas prechádzok po meste sa môžete cítiť bezpečne. Dubaj je totiž jedným z tých najbezpečnejších. Aj kvôli tomu patrí medzi obľúbené miesta na prácu a život.

CELOROČNÁ DESTINÁCIA

Dubaj je štvrtým najnavštevovanejším mestom na svete, kde je aj v zime príjemná klíma okolo 24 °C. Vaša nová nehnuteľnosť tak bude zisková počas celého roka.

Prevedieme vás celým procesom

V Occam New Home ponúkame klientom nadštandardné služby nielen v oblasti kúpy nehnuteľností. Pomôžeme vám tiež pri vybavovaní všetkých dôležitých dokumentov, akými sú napríklad zlaté víza pre celú rodinu.

Z pohodlia vášho domova vás prevedieme všetkými potrebnými krokmi. Samozrejme, pokiaľ by vás nelákalo sadnúť do lietadla a prísť si užiť toto čarovné pulzujúceho mesto a slnkom zaliate pláže. Dubaj čaká len na vás.

Dubaj

Ponúkame nehnuteľnosti v tých najzaujímavejších lokalitách v Dubaji a okolí.

 • 1. Bur Dubai
 • 2. Deira
 • 3. Healthcare City
 • 4. DIFC
 • 5. Downtown
 • 6. Business Bay
 • 7. Jumeirah
 • 8. Barsha + Barsha Heights
 • 9. Dubai Marina
 • 10. Palm Jumeirah
 • 11. JLT - Jumeirah Lake Towers
 • top investičné lokality

Kontakt

Partneri

Získajte najlepšie ponuky medzi prvými