Investujte do nehnuteľností v Dubaji

Zistiť viac

Mesto úspešných máte na dosah

Exkluzívne a bezpečne

O slnečnom Dubaji počuť čoraz častejšie, najmä v súvislosti s investovaním do realít. V Occam New Home vám pomôžeme s kúpou nehnuteľností z tých najlepších developerských projektov priamo z mesta úspešných.

Investícia do bývania v inej krajine sa môže zdať náročná. Preto je pre nás dôležité, aby vás sprevádzali ľudia s úprimným záujmom o vaše potreby a s prehľadom o miestnom trhu.

Vďaka našej exkluzívnej spolupráci s realitnou kanceláriou TRIM, ktorá pôsobí priamo v Dubaji, vytvoríme ponuku spĺňajúcu vaše očakávania.

Najdynamickejšie sa rozvíjajúce mesto čaká len na vás. Chcete vedieť viac?

kontaktujte nás

Výhody investovania

Návratnosť až 10 %

Dubaj je k roku 2022 druhým miestom na svete s najnižším rizikom cenovej bubliny. Takisto sa môžete tešiť na najvyššiu návratnosť z krátkodobého prenájmu, až 10 %.

Vysoký štandard bývania

Vlastný bazén, fitness centrum, reštaurácie či kaviarne pre rezidentov sú samozrejmosťou. Parkovacie miesto dostávate k bytu automaticky a je zahrnuté v kúpnej cene.

Bezúročná kúpa online

Kúpa developerských projektov je bezúročná, s lákavými cenami a splátkovými podmienkami. Nemusíte ani nikam cestovať, celý proces je možné realizovať online.

Nulová daň pri predaji

Daňová atraktivita prostredia, v ktorom realizujeme svoje investície, je kľúčová. Pri predaji nehnuteľností v Spojených arabských emirátoch neplatíte žiadnu daň.

Minimálna kriminalita

Počas prechádzok po meste sa môžete cítiť bezpečne. Dubaj je totiž jedným z tých najbezpečnejších. Aj kvôli tomu patrí medzi obľúbené miesta na prácu a život.

Celoročná destinácia

Dubaj je štvrtým najnavštevovanejším mestom na svete, kde je aj v zime príjemná klíma okolo 24 °C. Vaša nová nehnuteľnosť tak bude zisková počas celého roka.

Partneri

spolupracujeme s najväčšími developermi v dubaji

Ako prebieha predaj nehnuteľností?

Exkluzívne a bezpečne

Realitný trh v Spojených arabských emirátoch funguje úplne inak ako v iných metropolách. Základom výhodného obchodu sú dobré vzťahy realitnej kancelárie s developermi a makléri, ktorí sú v lokalite známi a bonitní.

Obchod začína spravidla launchom (predpredajom) projektu, počas ktorého sa budovy dokážu vypredať už v priebehu niekoľkých hodín. Práve vďaka dobrým vzťahom a predchádzajúcej spolupráci sa o najzaujímavejších projektoch dozvieme medzi prvými.

Ako realitní makléri máme pridelené tokeny. Tokeny sú čísla, s ktorými sa môžeme launchov zúčastniť. Potom nás čaká tých pár hodín, počas ktorých bojujeme o kúpu vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Všetko pre vás prebieha online, nemusíte byť vôbec prítomní.

kontaktujte nás
Prevedieme vás celým procesom

V Occam New Home ponúkame klientom nadštandardné služby nielen v oblasti kúpy nehnuteľností. Pomôžeme vám tiež pri vybavovaní všetkých dôležitých dokumentov, akými sú napríklad zlaté víza pre celú rodinu.

Z pohodlia vášho domova vás prevedieme všetkými potrebnými krokmi. Samozrejme, pokiaľ by vás nelákalo sadnúť do lietadla a prísť si užiť toto čarovné pulzujúceho mesto a slnkom zaliate pláže. Dubaj čaká len na vás.

Základné rady predtým, ako investujete do nehnuteľností v Dubaji

Dohodnite si stretnutie