predaj
Verde
Dubai, JLT
Lokalita
480 000 €
Cena od
2026
Odovzdanie
Sobha Realty
Developer
Apartmán
Typ
1,2,3
Počet spální
80/20
Harmonogram platby
Stiahnuť brožúru v pdf

„Verde“ od Sobha Realty je výnimočný rezidenčný projekt, ktorý spája luxusné bývanie s bezkonkurenčným komfortom a eleganciou. Nachádza sa v jednej z najvyhľadávanejších dubajských lokalít, JLT.

Projekt Verde, jedna z najvyšších obytných budov, sa môže pochváliť 66 poschodiami s úchvatným výhľadom na golfové ihrisko pod ním.  Projekt ponúka apartmány s jednou až tromi spálňami, ktoré dýchajú kvalitou a luxusom. Verde sa nachádza len tri minúty od Sheikh Zayed Road, hlavnej tepny vedúcej do najobľúbenejších turistických destinácií Dubaja. Neďaleké stanice metra zvyšujú komfort bývania v tejto oblasti.

Exkluzívne vybavenie zahŕňa miesta na grilovanie, fitnes zóny, spoločenské priestory, miesta na piknik, športové zariadenia, aktivity pri vode a mnoho ďalších. Ponúka všetko, čo si pre moderný životný štýl môžete priať. Je to tiež vynikajúca krátkodobá aj dlhodobá investičná príležitosť vzhľadom na rozvoj oblasti Jumeirah Lake Towers a jej blízkosť k Palm Jumeirah, Dubai Marina a obľúbenej pláži JBR.

Šport
Fitness, Jóga a meditácia
Special
Infinity bazén, detský bazén, detský kútik, relaxačná zóna, BBQ

Harmonogram platby

80%
Počas výstavby
20%
Pri odovzdaní

Verde galéria

Verde video

Zaujal Vás tento projekt?

Stiahnite si brožúru zadaním emailu nižšie.

TEL.:
E-MAIL:

Kontakt