predaj
Saadiyat Lagoons
Abu Dhabi, Saadiyat Island
Lokalita
2 000 000 €
Cena od
2026
Odovzdanie
Aldar
Developer
Dom
Typ
4,5,6
Počet spální
50/50
Harmonogram platby
Stiahnuť brožúru v pdf

Základné informácie

Ultraluxusná obytná komunita Saadiyat Lagoons ponúka poslednú fázu projektu, ktorý ponúka 4, 5 a 6 spálňové vily na ostrove Saadiyat v Abu Dhabi. Developerom je spoločnosť Aldar Properties, ktorá je zodpovedná za vytvorenie rezidencií Louvre Abu Dhabi, The Sustainable City Yas Island a Yas Park Views.

Charakteristickým rysom Saadiyat Lagoons je možnosť vybrať si medzi štandardnými alebo prémiovými balíkmi povrchových úprav, dostupnými vo viacerých farebných kombináciách s cieľom prispôsobiť obytný priestor podľa preferencií budúcich majiteľov. Na pozemku víl je dostatočný priestor na realizáciu súkromného bazéna.

Spojenie kultúry a prírody

Ponorte sa do krásy ostrova Saadiyat. Udržateľne navrhnuté mangrovové vily obklopené viac ako 900 000 m2 chránenej divočiny. V blízkosti svetového vzdelávania, svetoznámej kultúry a obchodného domu v Saadiyat Grove, ktorý spája kultúru s pohodlím a prírodu s ľuďmi.

Viac o lokalite

Ostrov Saadiyat v Abu Dhabi je domovom luxusného životného štýlu, kde majú ľudia neobmedzený prístup k rôznym zážitkom. Miesto, ktoré poskytuje to najlepšie z kultúry a prostredia hneď za vašimi dverami.

Nájdete tu ikonický Louvre Abu Dhabi a ďalších hrdinov kultúrnej scény Abu Dhabi, ako je Manarat Al Saadiyat, pripravované Guggenheim múzeum a Národné múzeum Zayed, všetko navrhnuté víťazmi Pritzkerovej ceny za architektúru. Ak chcete byť v centre diania s umením, kultúrou a prírodou, ostrov Saadiyat je ideálnym miestom pre Vás.

Šport
Fitness, Basketball, Tennis, Paddle, Skate Park
Special
bazén, outdoor kino, detské ihrisko, 5km dlhá promenáda, piknik a BBQ, hala na eventy, škola, klinika

Harmonogram platby

50%
počas výstavby
50%
pri odovzdaní

Saadiyat Lagoons galéria

Saadiyat Lagoons video

Zaujal Vás tento projekt?

Stiahnite si brožúru zadaním emailu nižšie.

TEL.:
E-MAIL:

Kontakt