predaj
The Sapphire
Dubai, Sheikh Zayed Road
Lokalita
539 999 €
Cena od
2029
Odovzdanie
Damac Properties
Developer
Apartmán
Typ
1, 2, 3
Počet spální
70/30
Harmonogram platby
Stiahnuť brožúru v pdf

Mestský život ožíva v The Sapphire, kolekcii luxusných apartmánov a ultraluxusných penthouse-ov.

Luxusná rezidencia je označená renomovanou šperkárskou značkou de GRISOGONO. Každý prvok, ktorý je inšpirovaný žltým zafírom, udáva tón nadčasovej elegancii a oživuje víziu honosného bývania. Zafír je medzníkom luxusu, ktorý prekvitá jedinečným vybavením, od kanárskej záhrady na streche až po bazén s nekonečným okrajom, ktorý sa večer mení na fascinujúce svetelné predstavenie. Na streche sa nachádza aj slnečnicová svätyňa, ktorá slúži ako pokojný coworkingový priestor, ktorý inšpiruje kreativitu a inovácie.

de GRISOGONO

Luxusná značka de GRISOGONO, inšpirovaná gréckym slovom „Chrysogonos“ – čo znamená „splodený zo zlata“, bola založená v roku 1993 špecialistom na čierne diamanty Fawazom Gruosim, Talianom libanonského pôvodu. De GRISOGONO má svoje korene už od 16. storočia. Avšak aj ako moderný ateliér zostáva značka verná dlhoročnému remeslu, zatiaľ čo jej najlepšie hodinky a šperky sa neustále vyvíjajú.

Komunita

The Sapphire sa týči pozdĺž známej ulice Sheikh Zayed Road a nachádza sa na okraji Business Bay, v blízkosti ďalších prestížnych projektov DAMAC, ako sú Safa One a Safa Two.

Projekt Sapphire sa nachádza v blízkosti obľúbených miest, ako je Kite Beach a centrum Dubaja, a ponúka obyvateľom to najlepšie. Okolie sa môže pochváliť parkom Safa, jedným z prvých mestských parkov so sviežou zeleňou a mnohými ihriskami pre deti. Len pár minút od The Sapphire sa obyvatelia ľahko dostanú k mestským atrakciám City Walk a Box Park, ako aj k malebnej pláži Jumeirah.

Šport
Fitness
Special
infinity bazén, Spa, co-working miestnosť,

Harmonogram platby

70%
Počas výstavby
30%
Pri odovzdaní

The Sapphire galéria

The Sapphire video

Zaujal Vás tento projekt?

Stiahnite si brožúru zadaním emailu nižšie.

TEL.:
E-MAIL:

Kontakt