predaj
Nikki Beach Residences
Ras Al Khaimah, Al Marjan Island
Lokalita
593 000 €
Cena od
2028
Odovzdanie
Aldar
Developer
Apartmán
Typ
1, 2, 3, 4, 5
Počet spální
60/40
Harmonogram platby
Stiahnuť brožúru v pdf

Tento plážový klenot na ostrove Al Marjan, od developera Aldar Properties v spolupráci s Nikki Beach Global, nanovo definuje pobrežnú eleganciu.
Nikki Beach Residences ponúka možnosť zabezpečiť si vlastnú časť Nikki Beach, s plne zariadenými apartmánmi a priestrannými balkónmi, s panoramatickým výhľadom na Arabský záliv.
Projekt ponúka 803 apartmánov pre tých, ktorí hľadajú dokonalý životný štýl na pláži.
Klubovňa, doplnená o jedáleň a pohostinskú miestnosť pre stretnutia, podporuje pocit komunity medzi obyvateľmi. Tento projekt je tiež prvou komunitou zameranou na zdravie v Ras Al Khaimah, ktorá získala globálnu certifikáciu FitWel.
Pozostáva z troch stredne vysokých budov pozdĺž pobrežia, ktoré poskytujú priamy prístup na súkromnú pláž s klubovňou a zariadeniami na vodné športy. Budúci majitelia si budú môžu užiť pokojné dni pri bazéne, absolvovať hodiny jógy alebo pilatesu, odpočinúť si v Spa, alebo sa naobedovať priamo na mieste. Okrem toho si rezidenti môžu rezervovať aj spoločné priestory a miestnosti na podujatia. Milovníci domácich miláčikov ocenia, že Nikki Beach komunita je pet friendly.
Projekt sa môže pochváliť bytovými jednotkami, ktoré zahŕňajú pokročilé technológie inteligentného bývania, nabíjačky elektrických vozidiel, parkovanie pre bicykle a skútre, automatické žalúzie a ďalšie. Medzi Rixos Bab Al Bahr a DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island prináša partnerstvo Aldaru s Nikki Beach Global nový štandard života na pobreží Ras Al Khaimah.

Skvelé miesto na investíciu i oddych

Emirát Ras Al Khaimah sa nachádza na severe Spojených arabských emirátov a ponúka návštevníkom pôvabnú kombináciu prírodných krás, bohatej histórie a moderných zázrakov. Tento najsevernejší emirát je ako skrytý poklad, ktorý láka cestovateľov z celého sveta objavovať jeho jedinečné zákutia.

Napriek svojej prírodnej a historicko-kultúrnej hodnote sa Ras Al Khaimah tiež rýchlo rozvíja ako moderný cestovateľský cieľ. Sústredí sa na rozvoj turistických rezortov, golfových ihrísk a luxusných hotelových komplexov, čím poskytuje návštevníkom širokú škálu zážitkov a možností na oddych a relaxáciu a v neposlednom rade skvelú investičnú príležitosť.

Šport
Fitness
Special
Súkromná pláž, bazén, 24/7 security, zdravotné centrum, nákupné centrum, reštaurácia, kaviareň, detské ihrisko

Harmonogram platby

60
počas výstavby
40
pri odovzdaní

Nikki Beach Residences galéria

Nikki Beach Residences video

Zaujal Vás tento projekt?

Stiahnite si brožúru zadaním emailu nižšie.

TEL.:
E-MAIL:

Kontakt