predaj
Altitude de GRISOGONO
Dubai, Business Bay
Lokalita
488 000 €
Cena od
2028
Odovzdanie
Damac Properties
Developer
Apartmán
Typ
Studio, 1, 2, 3
Počet spální
70/30
Harmonogram platby
Stiahnuť brožúru v pdf

Základné informácie

Nechajte svoj životný štýl povzniesť v Altitude de GRISOGONO, kde luxus stúpa a mestský život presahuje hranice. Veža sa nachádza v zálive Business Bay s výhľadom na Dubajský kanál a ponúka úžasný výhľad na panorámu mesta.

Neobyčajný zážitok z bývania

Každý prvok tejto veže je inšpirovaný očarujúcim opálom. Luxusné apartmány značky de GRISOGONO kombinujú neutrálne tóny, prirodzené svetlo, čisté línie a luxusné textúry, čím vytvárajú rafinovaný obytný priestor.
Objavte svet vybavenia a zažite nové výšky wellness s kúpeľmi, salónom, kozmetickým barom, hydroterapiou a flotačnými modulmi s regulovanou teplotou. V Altitude de GRISOGONO sa ohromujúce panoramatické výhľady, mestský život a výnimočné zážitky spájajú, aby vytvorili neobyčajný zážitok z bývania.

de GRISOGONO

Luxusná značka de GRISOGONO, inšpirovaná gréckym slovom „Chrysogonos“ – čo znamená „splodený zo zlata“, bola založená v roku 1993 špecialistom na čierne diamanty Fawazom Gruosim, Talianom libanonského pôvodu. De GRISOGONO má svoje korene už od 16. storočia. Avšak aj ako moderný ateliér zostáva značka verná dlhoročnému remeslu, zatiaľ čo jej najlepšie hodinky a šperky sa neustále vyvíjajú.

Viac o lokalite

Altitude de GRISOGONO sa nachádza na Dubajskom kanáli v Business Bay, len kúsok od iných prestížnych projektov DAMAC, ako sú Canal Heights, Canal Heights 2, Canal Crown a AYKON City.

Business Bay, uznávaný ako srdce nového Dubaja, je obklopený veľmi žiadanými štvrťami, vrátane Downtown Dubai, s ikonickou vežou Burj Khalifa a najväčším nákupným centrom na svete, Dubai Mall (len 5 minút autom).

Šport
Fitness
Special
Infinity bazén, Luxusné Spa, Salón krásy, Relaxačná zóna, Detské ihrisko, Hydroterapia

Harmonogram platby

70%
Počas výstavby
30%
Pri odovzdaní

Altitude de GRISOGONO galéria

Altitude de GRISOGONO video

Zaujal Vás tento projekt?

Stiahnite si brožúru zadaním emailu nižšie.

TEL.:
E-MAIL:

Kontakt