predaj
Rosso Bay
Ras Al Khaimah, Al Marjan Island
Lokalita
439 999 €
Cena od
2028
Odovzdanie
Aldar
Developer
Apartmán
Typ
1, 2, 3, 4
Počet spální
60/40
Harmonogram platby
Stiahnuť brožúru v pdf

Základné informácie

Rezidenčný projekt Rosso Bay prináša 5-hviezdičkový životný štýl na ostrov Marjan, v emiráte Ras Al Khaimah.
Žite „La bella vita“ na zlatistom piesku, v destinácii, kde sú apartmány elegantné, atmosféra lákavá a služby bezkonkurenčné. Všetky apartmány v tomto projekte sú vo forme ´´fully furnished´´, tj. komplet zariadené. Rosso Bay poteší všetkých milovníkov zvierat, nakoľko je celá rezidencia pet friendly.

5-hviezdičkové služby

Strávte pokojné dni a nezabudnuteľné noci v rezidencii, ktorá ponúka 5-hviezdičkové služby v štýle rezortu, doplnené službou B&B, 24/7 concierge, upratovaním, strážením domácich zvierat a ďalšími nadštandardnými službami.

Skvelé miesto na investíciu i oddych

Ras Al Khaimah, mesto pripravené na transformáciu, očakáva turistický boom s otvorením prvého kasína na Blízkom východe v roku 2027. Tento vývoj sľubuje zvýšenie hodnoty nehnuteľností a zvýšenie počtu turistov. Ras Al Khaimah sa nachádza v Spojených arabských emirátoch a môže sa pochváliť nedotknutými plážami, čarovnými horami a bohatým kultúrnym dedičstvom. S rozvíjajúcim sa cestovným ruchom je to ideálna destinácia pre investorov aj turistov. 

Šport
Fitness, bežecká dráha
Special
prístup na pláž, bazén, beach club, Spa, kino, room service, spoločenská miestnosť, služby práčovne, detský kútik, stráženie 24/7

Harmonogram platby

60%
počas výstavby
pri odovzdaní
40%

Rosso Bay galéria

Rosso Bay video

Zaujal Vás tento projekt?

Stiahnite si brožúru zadaním emailu nižšie.

TEL.:
E-MAIL:

Kontakt