V nedávnej dobe prebehli v spoločnostiach skupiny Occam viaceré vlastnícke zmeny

Dátum: 26.05.2024
článok

V nedávnych dňoch prebehla v spoločnosti Occam New Home významná zmena vo vedení. Do vedenia a vlastníctva realitnej kancelárie vstúpil Andrej Boháč, ktorý prináša so sebou bohaté skúsenosti a nové perspektívy pre ďalší rozvoj spoločnosti.
Occam New Home je známa svojím inovatívnym prístupom k realitnému trhu a záväzkom poskytovať vysoko kvalitné služby svojim klientom. Príchod Andreja Boháča, majiteľa úspešných firiem Carsen a Woodsen, je vnímaný ako krok, ktorý posilní postavenie spoločnosti na trhu.
„Je pre nás cťou privítať Andreja v našom tíme. Veríme, že jeho vízia a skúsenosti budú kľúčové pri ďalšom rozvoji a expanzii našej spoločnosti,“ uviedol Marek Kalma, konateľ spoločností Occam New Home a Occam Real Estate. „Andrejova schopnosť identifikovať nové príležitosti a efektívne riadiť komplexné projekty bude veľkým prínosom pre naše súčasné i budúce aktivity.“ Andrej Boháč sa už teraz aktívne zapája do každodenných činností spoločnosti a spolupracuje s existujúcim vedením na aktualizácii a implementácii strategických plánov. S jeho príchodom sa očakáva posilnenie firemnej kultúry, zameranie na inováciu a ešte lepšiu adaptáciu na meniace sa podmienky trhu.

Okrem týchto zmien vo vedení realitnej kancelárie Occam New Home, prináša spoločnosť aj novinky v rámci druhej divízie – developmentu, Occam Real Estate. Väčšinu rozsiahleho rezidenčného projektu, Nová Merina v Trenčíne, odkúpila investičná spoločnosť WOOD & Company. Tento strategický krok je významným impulzom pre obe spoločnosti a prinesie nové možnosti pre miestnu komunitu i pre investorov.
Occam sa teší na nové príležitosti a úspechy, ktoré prinesú tieto dôležité zmeny „Verím, že všetky zmeny prinesú pozitívny vývoj vo firmách a značka OCCAM sa stane ešte silnejšou na trhu,“ dodal Marek Kalma.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

Kontakt

Získajte najlepšie ponuky medzi prvými