Z domov robíme DOMOV kolaudácia 2Q 2024
kuchyňa/interiér
v hodnote
20 000 €
+ BIOMETRIA V CENE
Radi by ste vedeli viac?
Vápenice logo

Využite jedinečnú ponuku v hodnote 20 000 €

Komfort mesta, pokoj prírody. Presne také sú Vápenice. V ponuke máme posledné 2 voľné domy, vyberte si ten svoj. Teraz s bonusom 20 000 € na interiér alebo kuchyňu podľa vlastného výberu + bezpečnostné vchodové dvere s biometriou v cene. Rodinné domy sú vyhotovené vo vysokom technickom štandarde, vrátane exteriérových žalúzií, zhodu prádla, či automatickej závlahy na záhrade. Projekt je skolaudovaný.

Vápenice obrázok hlavička

Všetko, čo od bývania očakávate

Zázemie pre váš rodinný život

Usaďte sa na mieste, kde to má zmysel. Kombinácia kvalitnej architektúry a výnimočnej lokality vám poskytne rodinné zázemie na dlhé roky.

Nadštandardné technické vybavenie

Bývajte v nadštandarde, aký si zaslúžite. Kvalitne architektonicky navrhnutý projekt Vápenice je realizovaný s pomocou prémiových materiálov a inovatívnych riešení.

Občianska vybavenosť na skok

Zastávku MHD, potraviny, detské ihriská aj školu nájdete v bezprostrednej blízkosti projektu. Nákupné centrum a nemocnica Bory sú vzdialené len 10 minút autom.

Príroda a pokoj Malých Karpát

Túžite po pokojnom bývaní v objatí prírody? Športoviská, bikepark, turistické trasy a nekonečné lesy. Objavte čaro Malých Karpát, ktoré máte na dotyk.

Posúvame úroveň bývania vyššie

Technické vybavenie:
 • Prémiové hliníkové okná

  Namiesto klasických plastových okien vám ponúkame hliníkové okná s izolačným trojsklom a k tomu exteriérové elektrické žalúzie v rovnakej farbe.

 • Celoplošné podlahové kúrenie

  Okrem vlastného tepelného čerpadla a rebríkových radiátorov v kúpeľniach určite oceníte podlahové teplovodné kúrenie vo všetkých miestnostiach.

 • Carport pre 2 autá

  Vďaka osvetlenému carportu pre dve autá prídete domov „suchou nohou“. Na mieste je tiež predpríprava pre nabíjaciu stanicu na elektromobil.

 • Klimatizácia a zhod bielizne

  Obytné miestnosti disponujú prípravou pre klimatizačné jednotky. Kúpeľňa a toaleta je vybavená odvetrávaním. V dome sa nachádza systém na zhod bielizne.

 • Bezpečný vchod

  Vstupné bezpečnostné dvere s biometriou, ako aj kamerový systém pri vchode, tzv. „videovrátnik“, poskytujú pocit bezpečia.

 • Zelená strecha a trávnik so závlahou

  Súčasťou domu je zelená strecha, ktorá predstavuje inovatívne riešenie nielen z hľadiska ekologickej udržateľnosti, ale aj energetiky. Vďaka automatickej závlahe, si môžete vychutnávať Vašu novú záhradu bez starostí.

Cenník
Ponuka domov
Vápenice plán
Dom Podlahová
plocha
Cena Počet izieb Výmera
pozemku
Cena Stiahnuť
pôdorys v pdf
Dostupnosť
Rodinný dom A1 136.66 m2 5+kk 348 m2
Predaný
Rodinný dom A2 136.66 m2 5+kk 268 m2
Rezervovaný
Rodinný dom B1 136.66 m2 629000 € 5+kk 266 m2 629 000 €
Voľný
Rodinný dom B2 136.66 m2 639000 € 5+kk 265 m2 639 000 €
Voľný
Rodinný dom C 182.85 m2 5+kk 638 m2
Predaný
Harmonogram projektu
Začiatok
výstavby
1Q 2023
Hrubá
stavba
3Q 2023
Ukončenie
výstavby
1Q 2024
Kolaudácia
projektu
2Q 2024

Aktuálne fotografie zo stavby

Lokalita

Rodinné domy Vápenice sa nachádzajú v tesnej blízkosti obľúbenej štvrte Záhorské sady. Lokalita predstavuje ideálne podmienky na bývanie aj pre tých najnáročnejších.

V blízkosti sa nachádza celá občianska vybavenosť, ktorú k životu potrebujete. Zároveň si môžete vychutnávať pokojné bývanie a objavovať nekonečné lesy Malých Karpát.

Financujúca banka
Slovenská sporiteľňa logo
Stiahnite si booklet

Zaujal vás projekt Vápenice? Stiahnite si náš booklet, v ktorom nájdete všetky dôležité informácie pokope.

Stiahnuť
Radi by ste vedeli viac?

Vizualizácie uverejnené na stránke https://www.occam.sk/vapenice/ majú ilustračný charakter a nemusia v plnom rozsahu zodpovedať skutočnosti. Developer si vyhradzuje právo zmeny cien dostupných rodinných domov. Rodinný dom nie je možné predrezervovať formou kontaktného formulára, ale považuje sa za rezervovaný až podpisom záväznej zmluvy.

ADRESA
 • Occam New Home S.R.O.
 • Digital Park I, Einsteinova 21,
 • 851 01 Bratislava
kontakt