Komfort mesta, pokoj prírody

Radi by ste vedeli viac?
Vápenice logo

Vychutnajte si rodinný život v Záhorskej Bystrici.

Prvotriedny projekt Vápenice ponúka dva nadštandardne riešené 5-izbové dvojdomy s výmerou 137 m a vlastnou záhradou, a jeden samostatný dom s výmerou 183 m a väčším pozemkom.

Vďaka výbornej polohe si môžete na jednej strane užívať komfort hlavného mesta, na druhej strane máte dostatok súkromia a malokarpatskej prírody v okolí.

Vápenice obrázok hlavička

Všetko, čo od bývania očakávate

Zázemie pre váš rodinný život

Usaďte sa na mieste, kde to má zmysel. Kombinácia kvalitnej architektúry a výnimočnej lokality vám poskytne rodinné zázemie na dlhé roky.

Nadštandardné technické vybavenie

Bývajte v nadštandarde, aký si zaslúžite. Kvalitne architektonicky navrhnutý projekt Vápenice je realizovaný s pomocou prémiových materiálov a inovatívnych riešení.

Občianska vybavenosť na skok

Zastávku MHD, potraviny, detské ihriská aj školu nájdete v bezprostrednej blízkosti projektu. Nákupné centrum a nemocnica Bory sú vzdialené len 10 minút autom.

Príroda a pokoj Malých Karpát

Túžite po pokojnom bývaní v objatí prírody? Športoviská, bikepark, turistické trasy a nekonečné lesy. Objavte čaro Malých Karpát, ktoré máte na dotyk.

Posúvame úroveň bývania vyššie

Technické vybavenie:
 • Prémiové hliníkové okná

  Namiesto klasických plastových okien vám ponúkame hliníkové okná s izolačným trojsklom a k tomu exteriérové elektrické žalúzie v rovnakej farbe.

 • Celoplošné podlahové kúrenie

  Okrem vlastného tepelného čerpadla a rebríkových radiátorov v kúpeľniach určite oceníte podlahové teplovodné kúrenie vo všetkých miestnostiach.

 • Carport pre 2 autá

  Vďaka osvetlenému carportu pre dve autá prídete domov „suchou nohou“. Na mieste je tiež predpríprava pre nabíjaciu stanicu na elektromobil.

 • Klimatizácia a zhod bielizne

  Obytné miestnosti disponujú prípravou pre klimatizačné jednotky. Kúpeľňa a toaleta je vybavená odvetrávaním. V dome sa nachádza systém na zhod bielizne.

 • Bezpečný vchod

  Vstupné bezpečnostné dvere s prípravou na biometriu, ako aj kamerový systém pri vchode, tzv. „videovrátnik“, poskytujú pocit bezpečia.

 • Zelená strecha

  Súčasťou domu je zelená strecha, ktorá predstavuje inovatívne riešenie nielen z hľadiska ekologickej udržateľnosti, ale aj energetiky.

Cenník
Ponuka domov
Vápenice plán
Dom Podlahová
plocha
Cena Počet izieb Výmera
pozemku
Cena Stiahnuť
pôdorys v pdf
Dostupnosť
Rodinný dom A1 136.66 m2 5+kk 348 m2
Predaný
Rodinný dom A2 136.66 m2 635000 € 5+kk 273 m2 635 000 €
Voľný
Rodinný dom B1 136.66 m2 640000 € 5+kk 260 m2 640 000 €
Voľný
Rodinný dom B2 136.66 m2 649000 € 5+kk 265 m2 649 000 €
Voľný
Rodinný dom C 182.85 m2 5+kk 638 m2
Predaný
Harmonogram projektu
Začiatok
výstavby
1Q 2023
Hrubá
stavba
3Q 2023
Ukončenie
výstavby
1Q 2024
Kolaudácia
projektu
2Q 2024
Lokalita

Rodinné domy Vápenice sa nachádzajú v tesnej blízkosti obľúbenej štvrte Záhorské sady. Lokalita predstavuje ideálne podmienky na bývanie aj pre tých najnáročnejších.

V blízkosti sa nachádza celá občianska vybavenosť, ktorú k životu potrebujete. Zároveň si môžete vychutnávať pokojné bývanie a objavovať nekonečné lesy Malých Karpát.

Financujúca banka
Slovenská sporiteľňa logo
Stiahnite si booklet

Zaujal vás projekt Vápenice? Stiahnite si náš booklet, v ktorom nájdete všetky dôležité informácie pokope.

Stiahnuť
Radi by ste vedeli viac?

Vizualizácie uverejnené na stránke https://www.occam.sk/vapenice/ majú ilustračný charakter a nemusia v plnom rozsahu zodpovedať skutočnosti. Developer si vyhradzuje právo zmeny cien dostupných rodinných domov. Rodinný dom nie je možné predrezervovať formou kontaktného formulára, ale považuje sa za rezervovaný až podpisom záväznej zmluvy.

ADRESA
 • Occam New Home S.R.O.
 • Digital Park I, Einsteinova 21,
 • 851 01 Bratislava
kontakt